rss
Iš viso yra 158 vykdytojai
Vardas / Pavadinimas Pasiūlymai

UAB BT grupė

Specializuotos programavimo paslaugos, profesionali turinio valdymo sistema TVSP, svetainių kūrimas, portalų kūrimas - internetinių sistemų projektavimas ir kūrimas.

14

UAB C Media

C Media - tai jaunų ir talentingų žmonių kūrybinė agentūra. Esame darbštūs, drąsūs ir nebijantys naujovių. Kiekvienas klientas mums yra ypatingas. Savo darbe vengiame klišių, kiekvienu atveju ieškome originalių, dar nematytų sprendimų.

3

UAB F&M Group

Reklamos agentura. Dizaino, spaudos darbai, web puslapiu, logotipu, firminio stiliaus kurimas.

0

UAB Fleksneta

Svetainių kūrimas ir aptarnavimas, serverių nuoma.

16

UAB IMODUS

IMODUS - kūrybinga komanda, kurianti originalaus ir šiuolaikiško dizaino interneto svetaines ir sistemas. Įgyvendiname įvairaus sudėtingumo projektus. Išsiaiškinę Jūsų problemą, siūlome tik realiai veikiančius ir efektyvius sprendimus.

2

UAB Internovitas

Internetinių svetainių kūrimas, web dizaino ir logotipų kūrimas, turinio valdymo sistemų (TVS) diegimas, e-parduotuvių kūrimas ir internetinių atsiskaitymų programavimas, e-verslo, e-mokymo sprendimų įgyvendinimas, specializuotų interneto projektų kūrimas pagal kliento poreikius,

41

UAB Inverse

IĮ "Inverse" - dizaino, fotografijos bei IT paslaugas siūlanti studija. Mūsų tikslas - tiekti išskirtinai kokybiškas paslaugas atitinkančias šiuolaikinius reikalavimus. Daugiau informacijos galite rasti adresu http://www.inverse.lt.

33

UAB JAMAM

JAMAM advertising pasižymi savo originaliu dizainu, kurį gali perteikti savo klientams. Žmonės dirbantys su dizainu – išsilavinę, turintys ilgalaikę patirtį dizaino bei reklamos srityse. Projektus administruoja kvalifikuoti ir atsakingi specialistai.

4
Iš viso yra 158 vykdytojai