Vykdytojai   »   Internetas   »   Interneto reklama   »    Grįžti atgal

Pateikė pasiūlymų: 2
Laimėjo projektų: 0
Užsiregistravo: 2007-08-13

Vykdytojo aprašymas

Internetas – sparčiausiai besivystanti aplinka, kuri daugeliui atstoja tikrąjį gyvenimą, kitiems sutaupo begales laiko, padeda surasti atsakymus į įvairius klausimus, bei patenkinti kitus poreikius. Todėl dauguma įmonių nenorėdamos atsilikti nuo konkurentų bando kurti savo įvaizdį internete. Nepaslaptis, kad tai kainuoja nemažus pinigus ir reikalauja tam tikro supratimo, tačiau ar verta investuoti? Mūsų pagrindinis tikslas užtikrinti svetainės efektyvumą, todėl siekiame, kad pats klientas i šį klausimą atsakytų teigiamai.
Esame idėjų lietuje šokantis jaunas kolektyvas, kuris išsikabina kekvieno kliento nuotraukas, kaip šeimos narių ir su didžiuliu pasišventimu siekią sukurti jūsų verslui naudingą produktą. Neturite idėju kaip tai padaryti? Internetas – mūsų namai, todėl tai mūsų užduotis.
Pradėjus bendradarbiavimą , su partneriu yra palaikomas pastovus ryšys, jis yra konsultuojamas ir komunikacija nenutrūksta. Dėl to kiekvienas klientas yra vadinamas partneriu – tai yra abipusis bendradarbiavimas, ne vien tik pinigų gavimas ir produkto sukūrimas. Didžioji dalis mūsų konkurentų parduoda interneto svetainę – meno kurinį, mes – visapusišką sprendimą.
XXI amžiuje versle su kiekviena diena auga interneto populiarumas, nes susirasti reikiamą informaciją lengva ir sutaupomi laiko kaštai. Būtent dėl šių, svarbių priežasčių galima teigti, kad tinklapis tapo vienas iš efektyviausių būdų plėsti savo veiklą, ieškant naujų partnerių, klientų, pirkėjų, investitorių. Mes padėsime nustatyti Jūsų verslo tikslus internete, analizuosime tikslinę auditoriją, rinką, konkurentus ir pasiūlysime optimalų ir unikalų sprendimą skirta tik JUMS.


Kiek tai kainuoja ?

Žinosime tik susiekė su jumis, kadangi kiekvienam savo klientui pritaikome specializuotą sprendimą, kuris būtų aktualus tik jam ir niekam kitam. Svarbiausia ne projekto biudžetas, naujausia technika ar naujausias „Photoshop“, bet paprasta idėja, paremta galingomis įžvalgomis.Norite sužinoti daugiau? Tikrai norite, todėl tiesiog susiekite su mumis, o mes įrodysime, kad esame verti prisidėti prie nuostabios jūsų vizijos.

Galime:
• suprojektuoti ir pagaminti internetinę svetainę;
• sugalvoti ir paruošti unikalų firminį stilių, grafinį įvaizdį;
• sukurti interaktyvią prezentaciją CD ar kitokiu pavidalu;
• kurti informacines sistemas;
• padedame užregistruoti adresą Jūsų interneto svetainei;
• surandame ir rekomenduojame optimaliausią talpinimo vietą;
• svetainę optimizuojame paieškos sistemoms


Ir dar daugiau, kadangi Kiekvienas naujas jūsų noras – nauja mūsų teikiama paslauga.