2Deep Marketing

Pateikė pasiūlymų: 1
Laimėjo projektų: 0
Užsiregistravo: 2009-07-03

Vykdytojo aprašymas

Esame naujai susibūrusi grupelė išskirtinai kūrybingų ir išmanančių savo darbą žmonių, kurie itin mėgsta šiuolaikines rinkodaros problemas spręsti netradiciniais, nebrangiais ir labai efektyviais metodais, pasitelkiant išskirtinį ir įsimintiną dizainą, modernius interneto sprendimus, šiuolaikiškus prekės ženklo formavimo metodus, socialinių tinklų integraciją ir kitas priemonės.

Būdami patyrę ir puikiai žinodami ką darome, bet nepamirštame bendrauti "žmogiškai", glaudžiai bendradarbiaujame su klientu visose kūrybos stadijose, nepaliekant jo nežinioje ir, kas svarbiausia, nemažiau už klientą siekiame mūsų vykdomų projektų sėkmės, ir, esant reikalui, padedame pakoreguoti projektą taip, kad jis būtų kuo sėkmingesnis.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Rinkodaros strategijos formavimas.
Vizijos ir tikslų nustatymas, rinkos analizė, strategijos planavimas.

Prekės ženklo bei firminio stiliaus kūrimas ir vystymas.
Logotipai, prekės ženklo populiarinimo sprendimai, integracija socialiniuose tinkluose (myspace, facebook, youtube ir daugelyje kitų), vizitinės kortelės, firminiai dokumentai, išorinė reklama, automobilių apipavidalinimas, suvenyrai.

Internetinės rinkodaros projektai.
Tinklalapių dizainas, programavimas, E-komercijos sprendimai, Google AdWords kampanijų planavimas, kompleksiški internetinės reklamos sprendimai, naujų reklamos būdų ieškojimas ir pritaikymas, socialinių tinklų vidinių programinių modulių kūrimas, darbuotojų ir klientų valdymo sistemų integracija.

Interaktyvūs skaitmeniniai sprendimai.
Interaktyvių Flash pristatymų ruošimas, Apple iPhone programinių modulių kūrimas, programinė įranga, interaktyvios visualizacijos.

Publikacijų ruošimas ir gamyba.
Spaudos gaminių paruošimas, maketavimas ir gamyba, skrajutės, katalogai, albumai, reklaminiai leidiniai, elektroninės leidinių formos.

Reklaminių kampanijų planavimas ir vykdymas.
Optimaliausio reklamos būdo parinkimas, viešųjų ryšių akcijos, reklaminių renginių organizavimas.

Kūrybinės idėjos.
Idėjų generavimas, verslo planai, nauji technologijų panaudojimo būdai ir galimybės.

Dizainas.
Iliustracijos, kompiuterinė grafika.

Konsultacijos.
Nemokamos konsultacijos rinkodaros, reklamos, audiovizualinių ir interneto projektų klausimais.