_ Naujasdizainas.lt

Pateikė pasiūlymų: 0
Laimėjo projektų: 0
Užsiregistravo: 2010-07-08

Vykdytojo aprašymas

Interneto svetainių kūrimas - Reprezentacinių svetainių kūrimas - Reklaminių mikro svetainių kūrimas - Greitai ir kokybiškai

Kuriame įvairaus tipo internetinius tinklapius, atsižvelgdami į jūsų reikalavimus. Padedame suplanuoti, bei suprojektuoti aiškios struktūros tinklapį, kuriuo būtų patogu ir malonu naudotis. Sukurtoms interneto svetainėms galime pasiūlyti priežiūros, atnaujinimo ir vystimo paslaugas.

Interneto svetainių atnaujinimas

Atsinaujiname jau sukurtus interneto tinklapius. Mes Jums padėsime rasti geriausią sprendimą: dizaino, turinio ar tinklapio struktūros keitimas.

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir priežiūra

Elektroninė parduotuvė - gera pradžia Jūsų verslui su minimaliomis išlaidomis. Pas mus galite susikurti elektroninę parduotuvę - nuo 499 Lt. Tai tikrai lengva! Paprastas internetinės parduotuvės valdymas Jums suteiks pranašumą prieš Jūsų konkurentus, o Jūsų klientams suteiks papildomų galimybių įsigyti Jūsų prekes ar paslaugas. Jus galite sukurti prekių katalogus, papildyti naujomis prekėmis, pateikti prekės detalų aprašymą, suteikti prekėms nuolaidas pagal pasirinktą laikotarpį ir t.t. Įvairūs atsikaitymo būdai internetu, bankiniu pavedimu ar grynais leis Jūsų klientams apsipirkinėti patogiau.

Individualaus arba šabloninio dizaino parinkimas

Svetainės dizainą (web dizainas) galime susikurti individualų, atitinkantį Jūsų visus poreikius. Jūsų pasirinkimui pateikiami keli web dizaino variantai iš kurių Jus galite rinktis.
Taip pat galime padėti adaptuoti jau Jūsų išsirinktus svetainės webdizaino šablonus, kurį taip pat galima keisti pagal pageidavimą ir poreikį.

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: +370 613 92848 | +370 5 216 09 65 | info@naujasdizainas.lt